sipariş ver

www.elektrosokcihaz.net

 www.elektrosokcihaz.net

  www.elektrosokcihaz.net

 tw-398 elektrosok

tw-800

www.elektrosokcihaz.net

   iphone elektrosok

elfeneri elektrosok

 

 

Yaşam ve İnsanlar Yaşam ve İnsanlar

TOPlist

Yorumlar
Ürün hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve yeni yorum yapabilirsiniz. Yorum yapmak için sayfanın altındaki formu doldurup gönderiniz. Ürünümüz hakkında ki yorumlar müşterilerimizin kendi fikirlerini yansıtır. Herhangi bir taahhüt yerine geçmezler. Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayına girmektedir.
  »   Ankara   »   18/02/2015
ünivertiye giden kızıma aldım çantasında taşıyor mersindeki elim olaydan dolayı bir anne olarak tedirgin oluyoruz.
  »   Ankara   »   05/08/2014
bayanlara şart kızım için aldım harika parasını daha sonra gönderdim çok teşekkür ederim çalıştırmasını biliyorduk telefonla aradım tarif ettiler çok iyi insanlar yalan dolan yok çok teşekkür ediyorum mustafa beye\r\n
  »   Ankara   »   05/08/2014
el fenerli olandan sipariş ettim dört gün sonra geldi birebir aynısı parasını alıp çalıştırdıktan sonra yolladım çok iyi bir firma aradıgım zaman ulaştım bana yardımcı oldu kullanmasını bile tarif etti çok teşekkür ederim kendi adıma buradan almanızı tavsiye ederim digerlerine benzemiyorlar aldatma kandırma yok allah bol kazanç versin
  »   İstanbul   »   05/02/2014
iphone model elektrosok cihazı siparis verdim 2 gun içinde elime ulastı birebir aysını yapmışlar.
  »   İstanbul   »   08/12/2013
Babam gecenlerde çelik olan elfeneri olanından sipariş vermiş annem ve ben çantamızda tasıyoruz almak isteyenlere tavsiye ederim çokta büyük değil kendisi
  »   İstanbul   »   21/01/2013
Erkek arkadaşımla tartıştık ve bana tokat attı bende telefon görunumlu olanı telefonla sipariş verdim bundan sonra çantanda bulundurucam.
  »   Adana   »   05/01/2013
Köpeklerden korunmak için aldım çok etkili.
  »   Sakarya   »   26/12/2012
Tekel bayi dükkanım var gec vakitlere kadar acık oluyorum güvenlik için şok aleti sipariş verdim inşallah kullanmak zorunda olmam.
  »   İstanbul   »   30/11/2012
Kuruyemiş dükkanım var gece gec vakite kadar açık oluyorum. Birkeresinde soyulmaya kalkışıldı,ekmek bıçakla kovaladım kaçti şerefsiz sonra düşündüm elfeneri şokaleti almaya karar verdim öldürmeden etkisiz hale getirmek için..
  »   Bursa   »   02/08/2012
Eşimden ayrıldım durmadan telefonla tehdit etmeye basladı elfeneri gorunumlü şok aletını aldım çantamda tasıyorum kaşıma cıktı bir kere çalıştırdım arkasına bakmadan kaçtı..
  »   İstanbul   »   16/07/2012
Nişanlıma bir tane N73 görünümlü elektroşok aleti aldım yanında biber gazı hediye geldi elektrosok aletini cantasında taşıyor biber gazını ben arabamın torpidosonda bulunduruyorum malum istanbul burası.
  »   İstanbul   »   27/05/2012
Eşime anneler gününde almıştım malum burası istanbul çantasında taşıyor yanında biber gazını hediye gönderdiler teşekkürler elektrosokcihaz..
  »   Ankara   »   04/05/2012
şiddetle tavsiye ederim çantanızda bulunsun.
  »   Ankara   »   27/02/2012
İyiki almışım çantamda yerde kaplamıyor, kendimi daha güvende hissediyorum tavsiye ederim..
  »     »   14/12/2011
İş donuşu aksamları laf atanlar cok oluyor malum istanbul burası laf atmakta ısrar edene şok aletini gösterdim sesinden ürktü kacmaya başladı. :))
YORUM YAPMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİNİZ
Adı Soyadı :
E-Posta :
Şehir :
Yorum :
  captcha
 
 

Biz Sizi Arayalım!
İsminiz: Telefon Numaranız: