sipariş ver

www.elektrosokcihaz.net

 www.elektrosokcihaz.net

  www.elektrosokcihaz.net

 tw-398 elektrosok

tw-800

www.elektrosokcihaz.net

   iphone elektrosok

elfeneri elektrosok

 

 

Yaşam ve İnsanlar Yaşam ve İnsanlar

TOPlist

Tw-800 type

Tw-800 Type Elektroşok ürünü çantanızda, cebinizde, aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için kullandığınız müddetçe yasal olarakda herhangi bir problem teşkil etmez. heryerde kullanabileceğiniz, 800 Type elektro şok cihazı, sizi en kötü belalardan kurtarır. 

Tw-800 Type Elektro sok cihazi -Stres Çarkı Hediye- Kargo ücretsiz 79 tl.

0532 243 94 53 Çağrı Atın Arayalım..


tw-800 elektrosok

tw-800 type www.elektrosokcihaz.net www.elektrosokcihaz.net


Kişisel elektroşok tabancası sayesinde tehlikelerden korunabilmeniz mümkün bir sigara paketi büyüklüğünde olan şok cihazlarını rahatlıkla el çantanızda cebinizde taşıyabilirsiniz. 

Elektroşok Cihazları kişisel kullanım için ideal çözümdür. Taşınabilirliğinin kolay olması ve saldırgana karşı yarattığı etki gerekçesi ile yıllardır yurtdışında her ülkede kullanılmaktadır. Özellikle her Amerikan aksiyon filmine baktığınızda mutlaka şok cihazı sahnesi geçmektedir.

Elektroşok cihazları normalde büyük boyutlu ve kötü görünümlü olurdu. Herkarşıdan geçene ben burdayım, elektroşok cihazıyım derdi, fakat teknoloji gelişti ve güzelleşti. Şuanda yandaki fotoğrafını gördüğünüz elektroşok cihazı Tw-800 Type küçük kibar görünümlüdür. 2000,00 Voltluk şok sağlamaktadır.800 Type elektroşok cihazı, elektroşok sürgüsünü çekmediğiniz sürece çalışmayacaktır. Şok düğmesini çektiğinizde ise, etrafınızdaki saldırgana çok büyük bir korku yaratacaksınız.

Kapıda ödeme Kargo bizden Stres çarkı hediye  79 tl

0532 243 94 53      Çaldırın Arayalım..


Sesi bile korkutmaya yeterli. Tw-800 Type Elektrosok ile kendi güvenliğinizi ve sevdiklerinizi çok rahat koruyabilirsiniz. Hemen sipariş verin..

 

 

tw-398 type   tw-800 type elektrosok tw-800 type

 

www.elektrosokcihaz.net  www.elektrosokcihaz.net

Yasal Uyarı:
Ürünün 3. şahıslar tarafından yasal olmayan şekilde kullanımından firmamız sorumlu değildir. Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.


Biz Sizi Arayalım!
İsminiz: Telefon Numaranız: