sipariş ver

www.elektrosokcihaz.net

 www.elektrosokcihaz.net

  www.elektrosokcihaz.net

 tw-398 elektrosok

tw-800

www.elektrosokcihaz.net

   iphone elektrosok

elfeneri elektrosok

 

 

Yaşam ve İnsanlar Yaşam ve İnsanlar

TOPlist

TW-398 Elektrosok
Günümüzde; Gasp, Hırsızlık,Kapkaç gibi hiç istenmeyen olaylar malesef bitmek bilmiyor. Fakat bunlara karşı kendinizin ve yakınlarinizin önlemini aldınızmı? Başıma gelmez demeyitw-398 elektrosokn, piyango sizede vurabilir. ÖZEL GÜVENLİK personeline Elektro şok tavsiye edilir.
Kullanımı herhangi bir ruhsat,prosedür gerektirmez.
 
TW-398 TYPE 2016 MODEL 
 
1 adet TW-398 Elektro Şok Cihazı Kargo bedava,Kapıda Ödeme  79 TL

Elektro sok ürünü çantanızda, cebinizde, aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için kullandığınız müddetçe yasal olarakda herhangi bir problem teşkil etmez. heryerde kullanabileceğiniz, tw-398 şok cihazı, sizi en kötü belalardan kurtarır. 

Kişisel elektroşok tabancası sayesinde tehlikelerden korunabilmeniz mümkün bir sigara paketi büyüklüğünde olan şok cihazlarını rahatlıkla el çantanızda cebinizde taşıyabilirsiniz. 

Elektroşok Cihazları kişisel kullanım için ideal çözümdür. Taşınabilirliğinin kolay olması ve saldırgana karşı yarattığı etki gerekçesi ile yıllardır yurtdışında her ülkede kullanılmaktadır. Özellikle her Amerikan aksiyon filmine baktığınızda mutlaka şok cihazı sahnesi geçmektedir. 
tw-398 elektrosok  tw-398 Tw-398
Elektroşok cihazları normalde büyük boyutlu ve kötü görünümlü olurdu. Herkarşıdan geçene ben burdayım, elektroşok cihazıyım derdi, fakat teknoloji gelişti ve güzelleşti. Şuanda yandaki fotoğrafını gördüğünüz elektroşok cihazı küçük ele oturan ve 2000  şok sağlamaktadır. TW-398 görünümlü elektroşok cihazı, elektroşok sürgüsünü çekmediğiniz sürece normal telefon şeklinde görünecektir. Şok düğmesini çektiğinizde ise, etrafınızdaki saldırgana çok büyük bir korku yaratacaksınız.

Sesi bile korkutmaya yeterli. Elektrosok ile kendi güvenliğinizi ve sevdiklerinizi çok rahat koruyabilirsiniz. Hemen sipariş verin

Kullanımı

Telefonun yan bölümünde bulunan butonu yukarıya itelemeniz durumunda ışık yanar fener olarak kullanılabilir bir kademe daha itelemede şok cihazı aktif olacaktır üstteki butona bastığınızda, saldırganın üzerine tutmanız durumunda saldırganı kısa sürede etkisiz hale getirecektir. Şok cihazının sesi bile saldırganın kaçmasına neden olacaktır.

Cihazı Aldıktan Sonra

* KUTUDAKİ ŞARJ APARATI  ÇIKARIN
* CİHAZI 8 SAAT ŞARJ EDİN 
* EMNİYET BUTONUNU BİR KADEME İLERİ İTTİRİN FENER YANAR,
  İKİ KADEME İLERİ İTTİRN VE ATEŞLEME DÜĞMESİNE BASIN.
* CİHAZIN ÖN KISMINDAKİ YATAY ELEKTROTLAR ARASINDA ELEKTRİK AKIMI OLUŞACAKTIR
* ELEKTRO ŞOK CİHAZI , UCUNDAN DOKUNDURULDUĞU ANDA SALDIRGANI ETKİSİZ HALE GETİRECEKTİR.
* PİL ÖMRÜNÜ UZATMAK İÇİN KULLANMADAN ÖNCE 8 SAAT MUTLAKA ŞARJ EDİLMELİDİR. 
* HER ŞARJ EDİLDİGİNDE 200 DEFA KULLANILABİLİR 
* ÜSTÜNDEKİ IŞIGI FENER OLARAKDA KULLANABİLİRSİNİZ

** NOT: CİHAZIN KULLANIM SORUMLULUĞU ALICIYA AİTTİR **

Yasal Uyarı:
Ürünün 3. şahıslar tarafından yasal olmayan şekilde kullanımından firmamız sorumlu değildir. Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

KREDİ KARTIYLA SATIN ALABİLİRSİNİZ.    


Biz Sizi Arayalım!
İsminiz: Telefon Numaranız: