sipariş ver

www.elektrosokcihaz.net

 www.elektrosokcihaz.net

  www.elektrosokcihaz.net

 tw-398 elektrosok

tw-800

www.elektrosokcihaz.net

   iphone elektrosok

elfeneri elektrosok

 

 

Yaşam ve İnsanlar Yaşam ve İnsanlar

TOPlist

Tumurunler

tw-398 type elektrosok

Elektro sok ile Tacizcilerden Korunmak Sevdiklerini Korumak için Elfeneri elektrosok yada Tw-398 elektroşok yanında Biber gazı hediye KARGO BEDAVA

TW-398 TYPE 2016 MODEL

Günümüzde; Gasp, Hırsızlık,Kapkaç,Taciz gibi hiç istenmeyen olaylardan Elektrosok ile güvendesiniz. Fakat yalnız siz değil eşiniz,kızınız elektrosok ile güvende olabilir.Tacizcilerden kendilerini korumak ve savunmak için Tw-398 elektroşok kesinle bayanların cantalarında bulunmalı.

1 adet Elektro şok Cihazı 79 TL KARGO BEDAVA- Kapıda Ödemeli

Çağrı Atın Arayalım 0532 243 94 53 Kapıda Ödeme , Kargo Bedava..

Elektro sok ürünü çantanızda, cebinizde, aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için elektroşok cihazını kullandığınız müddetçe yasal olarakda herhangi bir problem teşkil etmez, heryerde kullanabileceğiniz cep telefonu görünümlü elektrosok cihazı sizi en kötü belalardan korur ve kurtarır.

Kapıda ödeme ile Kargo ücretsiz elektroşok cihazına sahip olabilirsiniz.Kişisel elektrosok cihazı sayesinde tehlikelerden korunabilmeniz mümkün bir sigara paketi büyüklüğünde olan elektroşok cihazlarını rahatlıkla el çantanızda cebinizde taşıyabilirsiniz.

TW-398 TYPE 2016 MODEL
tw-398 type type tw-398 elektrosok
Elektrosok Cihazları kişisel kullanım için ideal çözümdür. Taşınabilirliğinin kolay olması ve saldırgana karşı yarattığı etki gerekçesi ile yıllardır yurtdışında her ülkede kullanılmaktadır.

Elektrosok cihazları normalde büyük boyutlu ve kötü görünümlü olurdu. Herkarşıdan geçene ben burdayım, elektroşok cihazıyım derdi, fakat teknoloji gelişti ve güzelleşti. TW-398 elektrosok cihazı, elektroşok sürgüsünü çekmediğiniz sürece normal telefon şeklinde görünecektir. Şok düğmesini çektiğinizde ise, etrafınızdaki saldırgana çok büyük bir korku yaratacaksınız.
Elektroşok cihazın sesi bile korkutmaya yeterli. Bu cihaz ile kendi güvenliğinizi ve sevdiklerinizi çok rahat koruyabilirsiniz.

** CİHAZIN KULLANIM SORUMLULUĞU ALICIYA AİTTİR.. **

Tacizcilerden Korunmak için Fener Hemde Elektrik Şok Aleti.

El Feneri Elektroşok Aleti , Biber Gazı Hediyeli, Kapıda Ödeme,Kargo Bedava 79 TL

Ayrıca Kurbanda Büyükbaş hayvanları bayıltmak için kullanılmaktadır..

Küçük boyutuyla taşınması kolay ve şarj edilebilir özelliğiyle pil değiştirme derdi yok elfenerişok cihazin.

Öldürücü bir etkisi yoktur. Sadece bayıltır ve geçici olarak uyuşturur. Kullanımı çok kolaydır. Saldırgana temas etmeniz yeterlidir. Kırmızı Düğmeye basarak aktif hale getirdiğinizde yüksek akım ile çıkardığı ses ve ışık görüntüsü çok ürkütücü olduğu için temas etmeden bile saldırganı elfeneri gorunumlu elektrosok cihazı korkutup kaçmasına neden olur.

Çok küçük boyutları ile çantanıza, arabanızın yan ceplerine kolayca sığar, El feneri özelliği sayesinde hem karanlıkta kullanabilir hemde kişisel güzenliğiniz için yanınızda taşıyabilirsiniz. Çok fonksiyonlu bu cihaz şarj edilir. Pil takma çıkarma derdi yoktur.

Her yaştan bay, bayan kendini tacizlerden korumak, evinde güvenliğini sağlamak veya kamp alanlarında doğa gezilerinde hayvan saldırılarını engellemek için elektrosok kullanabilir.

* Kap Kaç Terörüne Karşı Çantanızda Elektroşok Cihaz Bulundurun !

* Her Gün Trafik Işıklarını Mesken Edinen Gözü Dönmüş Gaspçılara Karşı Arabanızda Elektroşok Cihazı Bulundurun !

* Yolda Yürürken Direkt Olarak Saldıran Madde Bağımlılarına Karşı Elektroşok Yanınızda Bulundurun !

* Tahsildarlık, Kuryelik Yapanlar Yanınızda Elektrosok cihazı Bulunmadan Dışarı Çıkmayın.

* Küçük Boyutları Sayesinde, Hem Her Yere (Torpido, El Çantası Vs ) Kolayca Sığar Hem De Kolayca Kullanabilirsiniz.

elektrosok elfeneri police elektrosok

BOYUT: 16,5 cm

Güç girişi DC 6 V

Güç çıkışı 1000.000 V

Şarj voltajı AC 240 V - 2,5 A

Çıkış akımı 2,5 A üzeri

Ağırlık : 180 gr

Kapıda Ödeme-Kargo Bedava

 

 

Yasal Uyarı:
Ürünün 3. şahıslar tarafından yasal olmayan şekilde kullanımından firmamız sorumlu değildir. Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

iphone 4 Elektrosok Cihazı 2016 model

Iphone Cep Telefonu gibi gözüküyor ama aslında yüksek geriliminde elektrik verebilen böylece saldırganı etkisiz hale getiiren bir elektroşok cihazıdır.(Aynı zamanda gerçek bir ledli fenerdir.)

iphone 4 Elektro Şok Cihazı kargo ücretsiz 99 tl.

iphone 4 elektrosok

iphone elektrosok

iphone 4 Şeklinde Elektro Şok Cihazı kargo bedava kapıda ödeme 99 tl.

Savunma amaçlı en rahat kullanabileceğiniz cihazdır.
PLAJDA, TATİLDE, YOLDA her yerde SÜREKLİ YANINIZDA SAVUNMA AMAÇLI TAŞIYABİLECEĞİNİZ CİHAZ.... (AYNI ZAMANDA ELFENERİ olarakta kullanabilirsiniz.iphone Şeklinde Şok Aleti taşıdığınız belli olmaz.)

Pile ihtiyaç olmadan şehir ceyranı ile şarz edebileceğiniz elektroşok savunma cihazı. Şarjı uzun süre gider. Çantanızda, aracınızın torpido gözünde, işyerinizde, cebinizde.

Iphone Cep Telefonu gibi gözüküyor ama aslında yüksek geriliminde elektrik verebilen böylece saldırganı etkisiz hale getiren bir elektroşok cihazıdır.(Aynı zamanda gerçek bir ledli fenerdir.)
Neden Elektroşok Kullanmalıyım?

Günümüzde şiddet eğilimli olaylar gün geçtikçe artmaktadır ,herhangi bir şiddet olayına (kapkaç,hırsızlık,yaralama vb..) karşı kendinizi savunmak için bile olsa kullanacağınız kesici veya ateşli silah ile karşı tarafa zarar verdiğinizde yasal olarak sizi yasalarla karşı karşıya getirir ve suçlu olmanıza dahi sebebiyet verir .Elektroşok cihazı kullandığınızda karşınızdaki kişiye asla kalıcı zarar vermezsiniz .Cihazı karşınızdaki kişiye dokundurduğunuzda geçici olarak baygınlık veya kas gevşemesine sebebiyet verir ve dk ile 30 dk arasında kişi tam olarak eski sağlığına kavuşur bu süre kişiyi yakalamanız ,kaçmanız veya emniyet güçlerine teslim etmeniz için yeterli bir süredir.

iiphone Şeklinde Elektro Şok Cihazı Paket İçeriği:
Elektro Şok Cihazı
Prizden Şarj Kablosu
Kullanım broşürü

95 Gr ağırlık
800 Kv Elektrik Gücü


www.elektroosokcihaz.net elektrosokcihaz

iphone 4 Görünümlü Elektro Şok Cihazı kargo ücretsiz 99 tl.

Çağrı Atın Arayalım 0532 243 94 53

** CİHAZIN KULLANIM SORUMLULUĞU ALICIYA AİTTİR.. **

KREDİ KARTLA SATIN ALMAK İÇİN SAĞ ALTTAKİ LOGAYA TIKLAYINIZ.

elektrosokwww.elektrosokcihaz.net. elektrosokcihaz.net

 

 

Çelik Teleskopik JOP ..

Kargo ücretsiz,Kapıda ödeme 50 tl

celik jopwww.elektrosokcihaz.net

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN MÜKEMMEL BİR GEREÇ KILIFI SAYESİNDE İSTER BELİNİZDE İSTERSENİZ ARACINIZDA TAŞIYIN

17X48 CM ÖLÇÜSÜ

SAYESİNDE YER KAPLAMAZ

AĞIRLIĞI 250 GR

KAPALI BOYUTU 17 CM

AÇIK BOYUTU 48 CM DİR

www.elektrosokcihaz.net www.elektrosokcihaz.netwww.elektrosokcihaz.net


elektro şok aletleri, şok aletleri, elektro şok cihazları, şok cihazları, şok tabancası,dinleme aletleri, şok aletleri, elektro şok cihazı,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Biz Sizi Arayalım!
İsminiz: Telefon Numaranız: